Konut & Ofis Projeleri

blank

YDA Center; Ankara Büyükşehir Belediyesi’yle yapılan kat karşılığı inşaat arsa payı devri sözleşmesi kapsamında, Çankaya ilçesi, Karakusunlar Mahallesi, 29096 ada 6 (yeni 10) parsel üzerinde, ofis ve ticari alanlardan oluşan bir gayrimenkul geliştirme projesidir.

Projenin güney tarafında, hem ofis kulesindeki kullanıcılara hem de kente hizmet edecek, altı kapalı otopark, üstü ise peyzaj ve yeme-içme alanı olarak kullanılacak bir park alanı da projede yer almaktadır. Kompleks 3 ana elemandan; ‘Kentsel Plaza’, ‘High Flat Ofis’, ‘Park Alanı’ndan ve bu elemanları birbirine bağlayan bir ‘Kentsel Boşluk’tan oluşmaktadır.

Mühendisliği sanata çeviren anlayışıyla şehrin yeni sembolü olan YDA Center, Ankara’nın tam kalbinde yer almaktadır. YDA Center, Ankara’nın merkezindeki en önemli ana arterlerden biri olan Eskişehir Yolu üzerinde ve tüm ulaşım noktalarının kesiştiği Konya Yolu, Anadolu Bulvarı, Sakıp Sabancı Bulvarı gibi önemli yollarla bağlantısı bulunan bir projedir. Metro ve Ankaray Söğütözü İstasyonu’nun tam üstünde yer alan YDA Center; eşsiz konumu ile bakanlıklara, ticaret odasına, otellere, özel hastanelere ve alışveriş merkezlerine sadece yürüme mesafesindedir. Ayrıca, YDA Center metro istasyonu ile doğrudan bağlantısı olan, Ankara’nın tek iş ve yaşam merkezi projesidir.

Web Sitesi: www.ydacenter.com.tr