Sektörler

● Gayrimenkul Geliştirme

blank

YDA Group, gayrimenkul geliştirme sektöründe, yurt içinde ve yurt dışında yatırımcı olarak temalı, sektörde ilk kez hayata geçirilen, farklı sosyal donatılara sahip, yüksek kalitede, nitelikli konut projelerine imza atmaktadır. Edindiği tecrübeler doğrultusunda, geliştirdiği gayrimenkul projelerinin satış ve pazarlamasını kendi bünyesinde gerçekleştiren YDA Group; kentsel dönüşüm projelerinde de sektörde önemli bir yere sahiptir. İstanbul’da gerçekleştirilen ilk kentsel dönüşüm projesine imza atan YDA Group; 2014 yılı içerisinde, Ankara’da kentsel dönüşüm projelerine başlamıştır. Gayrimenkul geliştirme projeleri arasında, Ankara’da 2.098 konutluk YDA Park Avenue Konutları, YDA Park Avenue Twin, Nevbahçe Konutları, iş ve yaşam merkezi YDA Center Projesi, konut ve ofislerden oluşan YDA Söğütözü Residences projesi, YDA Parkline Konut Projesi, YDA West Avenue Konut & Ticari Alanlar Projesi, İstanbul’da The İstanbul Residences ve YDA Prime Ofis Projesi, Kayseri’de de The Kayseri Forum Residences projesi gibi bir çok prestijli konut ve ofis konseptli projelerinin yanısıra Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Sosyal Yaşam Merkezi ve Uludağ Üniversitesi Sosyal Yaşam Merkezi gibi yaşam projeleri de yer almaktadır.

Yürütülen gayrimenkul geliştirme projelerini sektörde farklı kılan özelliklerinin başında; lokasyon avantajları, zengin yeşil alan ve sosyal donatıları, fiyat avantajı, kişiye özel ödeme seçenekleri, yüksek yatırım değeri, etkin satış sonrası hizmet ağı, kaliteli ve güvenilir marka bilinirliği gelmektedir.

YDA Group, konut satışlarının izlenmesi, müşteri takibi ve analizi, hedef kitle seçimi ve pazar araştırması yapılması amacıyla şirket için özel olarak geliştirilen bir Müşteri İlişkileri Yönetimi (Customer Relationship Management, CRM) programı kullanmaktadır. CRM Programı, proje satış ofislerinde aktif olarak kullanılmaktadır.