Sektörler

● Açık Hava Dijital Reklamcılık

blank

YDA Group; Açık Hava Dijital Reklamcılık sektöründeki hizmet alanlarını, GSM operatörlerine baz istasyonları için yer kiralama, bankalara ATM kabinleri kiralama ve dijital raket pano ağı ile reklam hizmeti sunma olarak üç ana gruba ayırmıştır.

Proje başlangıcından bu güne kadar 3 GSM operatörü ile 2 farklı baz istasyonu modeli üzerinden kiralama sözleşmeleri yapılmış ve 140’dan fazla sözleşme ile operatörlere hizmet vermektedir.

Bankalarla, ATM kabini kiralama konusunda mutabık kalan YDA Group; uygun alanların tespiti ve uygun boyutlarda ATM kabinlerinin tasarımlarını tamamlayarak bu güne kadar 11 farklı banka ile 40’ın üzerinde kabin için sözleşme yaparak hizmet vermektedir.

Türkiye’de Reklamcılık Sektöründe Bir İlk

Türkiye’de reklamcılık sektöründe bir ilke imza atan YDA, Vboard markalı LCD ekran dijital CLP projesini 2015 yılında uygulamaya koymuştur. Sektörün talep ve ihtiyaçlarına uygun olarak kurulumlarına devam etmektedir. “Programmatic Marketing” uygulamaları için altyapısını hazırladığı ekranlarda canlı veriye dayalı reklam uygulamaları yapabilmektedir.

Storm Reklam Pazarlama A.Ş. YDA Group bünyesindeki reklam mecralarının sektörün uygulama ve alışkanlıklarına en uygun şekilde kurgulanarak ürünleştirilmesi ve en değerli şekilde pazarlanması hedefiyle kurulmuştur. Temel ilkesi, Digital Out Of Home (DOOH) mecralarına odaklanarak Out Of Home (OOH) mecralarda yurt çapındaki ihtiyaçları karşılamaktır. Aynı zamanda dijital platformlar ve yeni dijital teknolojiler ile reklam mecraları oluşturma konusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Metropol Web Sitesi